Înainte Modelu și Recolta Gheorghe Doja au remizat, scor 2-2, în etapa a 10-a din seria a 3-a, Liga 3 de fotbal.

Pentru Înainte Modelu au marcat Daniel Gheorghe, minutul 36 respectiv Dragoș Mucuta în minutul 40.

Cristian Chiriță a marcat în minutul 16 primul gol pentru Gheorghe Doja iar Năstase egalează, scor 2-2 în minutul 61.

Înainte Modelu va juca în etapa următoare, în deplasare la Gloria Băneasa, sâmbătă, 5 noiembrie.

Înainte Modelu:Alexandru Petreacă – Gheorghe Dobre – Robert Andreescu – Liviu Gheorghe , Dragoș Mucuta, Ionut Tranca, Daniel Gheorghe, Ștefan Istrati, Yunus Fatai, Sabin Leciu, Marian Ciobotaru.

Recolta Gh Doja : Răducanu Eduard – Ene Ionut, Chebac Alexandru, Lungu Geordano, Andrei Radu – Alexe Ionut, Comsa Andre.

Imagine

Sursa fotoACS Recolta Gh, Doja

Articolul precedentVin bani pentru Oltenița prin programul Anghel Saligny
Articolul următorHoroscop de weekend 29-30 octombrie: Zodia care va face o schimbare uriașă în viață