Accident cu 3 morți, în județul Sibiu. Un alt minor este în stare gravă

Accident cu 3 morți, în județul Sibiu. Un alt minor este în stare gravă
Accidentul s-a produs la intersecția DJ 106A (Sibiu - Paltinis) cu DJ 106D (Sibiu - Cisnadioara)
ISU Sibiu intervine de urgență la intersecția DJ 106A (Sibiu - Paltinis) cu DJ 106D (Sibiu - Cisnadioara), la un accident rutier.
La fața locului sunt mobilizate o autospecială de descarcerare, un echipaj SMURD și ATPVM. De asemenea la fața locului sunt și două echipaje SAJ dintre care unul cu medic. Din primele informații, sunt implicate in accident 4 persoane încarcerate. Intervenția este în desfășurare, revenim cu informații.
UPDATE
În urma accidentului rutier dintre două autoturisme, 3 bărbați în vârstă de 24, 50 și 63 prezentau leziuni incompatibile cu viața, medicii prezenți la fața locului declarând decesul acestora. De asemenea, alte 2 persoane implicate în accident au fost grav rănite. Un minor în vârstă de 15 ani, a suferit un stop cardio-respirator, acesta a răspuns manevrelor de resuscitare și a fost transportat la CPU Luther și un bărbat de 30 de ani.
Ambii au fost transportați la spital de echipajele SAJ.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 17:58 - Cinci persoane urmărite internațional, aduse în România de Poliția Română
- 17:51 - Unde se poate face grătar legal și ce amenzi riscă românii care aprind focul în locuri nepermise
- 15:45 - Fenechiu (PNL), discuții cu grupul PACE înainte de votul moțiunii: „Nu am amenințat, nu am făcut promisiuni, le-am cerut părerea”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Calarasi și pe Google News














