Advertising
Ministerul Afacerilor Externe: 14.000 de români se află în zona de conflict din Orientul Mijlociu. Zbor pregătit pentru cei blocați în Qatar

Ministerul Afacerilor Externe: 14.000 de români se află în zona de conflict din Orientul Mijlociu. Zbor pregătit pentru cei blocați în Qatar
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 7 mar. 2026, 17:35
Ministerul Afacerilor Externe a anunțat că aproximativ 14.000 de cetățeni români se află în prezent în zona de conflict din Orientul Mijlociu, în contextul escaladării tensiunilor dintre Iran, Israel și Statele Unite ale Americii.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:52Se schimbă regulile în fotbalul românesc! FRF a anunțat modificările care intră în vigoare din noul sezon
- 21:12Lionel Messi rescrie istoria! Record vechi de 96 de ani, egalat la Cupa Mondială
- 19:56Moment fără precedent în Ungaria! Televiziunea publică și-a întrerupt emisia și și-a cerut scuze pentru „minciunile din trecut”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Calarasi și pe Google News


























