Advertising
BUDĂI: NU E MOMENTUL PENTRU O NOUĂ LEGE A SALARIZĂRII. APEL CĂTRE PARTIDE: „HAIDEȚI SĂ NU MAI VENIM CU AMENDAMENTE PENTRU O VREME”

BUDĂI: NU E MOMENTUL PENTRU O NOUĂ LEGE A SALARIZĂRII. APEL CĂTRE PARTIDE: „HAIDEȚI SĂ NU MAI VENIM CU AMENDAMENTE PENTRU O VREME”
Scris de Realitatea de Calarasi Publicat: 26 iun. 2025, 21:12
Fostul ministru al Muncii, Marius Budăi, avertizează că nu este o perioadă potrivită pentru adoptarea unei noi legi a salarizării.
Citește și
- 08:43Ședință-cheie în Parlament, de la ora 10:00: se stabilește calendarul învestirii Guvernului Veștea
- 08:10Nota de plată a războiului cu Iranul: 40 de miliarde de dolari pentru SUA - Analiză CSIS
- 07:48Programul de guvernare al cabinetului Veștea. Prioritățile majore: PNRR, accelerarea absorbţiei fondurilor europene, aderarea la OCDE şi întărirea securităţii naţionale
- 07:44Revoltă uriașă în PNL: CINE sunt liberalii care i-au ținut piept lui Bolojan
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Calarasi și pe Google News

























