Advertising
Patru absolvenți ai Academiei de Poliție au fost repartizați la Călărași

Patru absolvenți ai Academiei de Poliție au fost repartizați la Călărași
Scris de Realitatea de Calarasi Publicat: 18 iul. 2022, 18:20
Patru absolvenți ai Academiei de Poliție ,,Alexandru Ioan Cuza” din București își încep cariera de polițist la Inspectoratul de Poliție Județean Călărași.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:21Laude pentru România de la vârful NATO: „A trebuit să reducă traficul aerian pentru a ajuta misiunea”
- 13:19INHGA: Avertizare de inundații în 29 de județe
- 09:49Val de turiști pe litoral! Eforie Nord și Sud, luate cu asalt la începutul vacanței de vară
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Calarasi și pe Google News


























