Advertising
Minerii protestează în fața Guvernului: cer venituri compensatorii și tichete de masă

Minerii protestează în fața Guvernului: cer venituri compensatorii și tichete de masă
Scris de Realitatea de Calarasi Publicat: 19 feb. 2026, 14:05
Minerii au venit în București pentru a scanda în fața Guvernului condus de premierul Ilie Bolojan
Citește și
- 22:07Autostrada Unirii A8 prinde contur. Când vor putea circula șoferii pe primii kilometri din acest drum
- 16:09Focarele de variolă ovină blochează exporturile României. Experții europeni vin să verifice situația din teren
- 14:48România a primit 2,25 miliarde de euro din PNRR. Nazare: „Este o veste bună, dar și un semnal că banii europeni vin când reformele sunt duse la capăt”
- 11:53De ce se scumpesc carburanții în România când petrolul se ieftinește. Măsura care poate lovi șoferii
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Calarasi și pe Google News


























