Advertising
ADOLESCENȚI DE 15 ANI, ÎN AREST LA DOMICILIU DUPĂ CE AU FURAT O MAȘINĂ. DE UNDE AU SUSTRAS CHEILE

ADOLESCENȚI DE 15 ANI, ÎN AREST LA DOMICILIU DUPĂ CE AU FURAT O MAȘINĂ. DE UNDE AU SUSTRAS CHEILE
Scris de Realitatea de Calarasi Publicat: 13 iun. 2025, 19:45
Trei băieți de 15 ani au fost plasați în arest la domiciliu, fiind acuzați că au furat cheia unei mașini dintr-un vestiar și apoi au sustras autoturismul din parcarea unei săli de fitness din București.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:21Caz cutremurător în Italia: mamă și fiică româncă, găsite moarte într-un apartament din Torino
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Calarasi și pe Google News


























