Advertising
FOTO Impact nimicitor pe DN2. Trei persoane rănite
19 dec. 2021, 23:46

FOTO Impact nimicitor pe DN2. Trei persoane rănite
Coliziune frontală între un autoturism și o autoutilitară duminică seara pe DN 2, între localitățle Movilița și Sinești, județul Ialomița.
Coliziune frontală între un autoturism și o autoutilitară duminică seara pe DN 2, între localitățle Movilița și Sinești, județul Ialomița.
În urma impactului au rezultat trei victime, dintre care una încarcerată. Salvatorii au reușit să extragă persoana din autoturismul avariat, aceasta prezenta mai multe traumatisme,fapt pentru care a fost transportată de urgență la Spitalul Sf. Pantelimon din București. Celelalte două persoane rănite au fost transportate la Spitalul Urziceni de către echipajul SAJ.
Polițiștii desfășoară cercetarea la fața locului, traficul fiind dirijat, pe o singură bandă.
Sursa: Realitatea de Ialomita
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:52 - Bogdan Hossu spulberă noua lege a salarizării. ”Sporurile pentru condițiile de muncă au scăzut” -VIDEO
- 13:24 - Cristian Mungiu a câștigat un premiu important la Cannes, cu filmul Fjord
- 11:27 - Trei coliere de aur de peste 300 de grame şi vechi de 3000 de ani, descoperite în Prahova
Urmărește știrile Realitatea de Calarasi și pe Google News














