Advertising
Revoltător! Ilie Bolojan se plânge de casa mică de la stat în care locuiește

Ilie Bolojan
Scris deRealitatea de Calarasi
Publicat4 apr. 2026, 14:36
Sursărealitatea.net
Premierul Ilie Bolojan se plânge de casa mică de la stat în care locuiește. Acesta stă în fosta casă a lui Traian Băsescu și spune că spațiul de 65 de metri pătrați e prea mic.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:56ANM: Cod galben de vijelii și instabilitate atmosferică, în mai multe regiuni ale țării - HARTA
- 16:57Regele Charles, sărbătorit cu fast la Londra. Mii de militari au defilat
- 11:541.170 de percheziții și 166 de persoane vizate de măsuri preventive în 300 de dosare penale
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Calarasi și pe Google News


























