Advertising
GEORGE SIMION, MESAJ DE FORȚĂ DUPĂ ALEGERILE DIN POLONIA: SUNTEM ÎNVINGĂTORI, AM FOST ȘI ÎN ROMÂNIA

GEORGE SIMION, MESAJ DE FORȚĂ DUPĂ ALEGERILE DIN POLONIA: SUNTEM ÎNVINGĂTORI, AM FOST ȘI ÎN ROMÂNIA
Scris de Realitatea de Calarasi Publicat: 2 iun. 2025, 08:13
George Simion a fost alături de liderul AUR din polonia, la sediul de campanie
Citește și
- 14:45Ilie Bolojan, după consultările de la Cotroceni: PNL propune un „pact pentru România”. Partidul a pus pe masă două variante de guvern minoritar
- 14:42George Simion, după consultările de la Cotroceni: „Singura variantă este guvern cu premier AUR”. Ce spune despre alte posibile scenarii
- 14:39George Simion respinge acuzațiile privind o posibilă înțelegere cu PSD: „Nu a existat o astfel de propunere”
- 14:35Ședință decisivă în PNL după consultările de la Cotroceni: liderii liberali se reunesc la ora 18.00
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Calarasi și pe Google News


























