Advertising
GEORGE SIMION ȘI SOȚIA SA ILINCA, LA BISERICĂ DUPĂ VOT. CEI DOI S-AU ÎMBRĂȚIȘAT CU OAMENII CARE I-AU ÎNTÂMPINAT LA INTRARE: IMAGINI EMOȚIONANTE

GEORGE SIMION ȘI SOȚIA SA ILINCA, LA BISERICĂ DUPĂ VOT. CEI DOI S-AU ÎMBRĂȚIȘAT CU OAMENII CARE I-AU ÎNTÂMPINAT LA INTRARE: IMAGINI EMOȚIONANTE
Scris de Realitatea de Calarasi Publicat: 18 mai 2025, 13:35
Liderul AUR, George Simion, a mers la biserică după vot. Cei doi s-au recules în lăcașul de cult, unde s-au rugat alături de oamenii prezenți la slujbă
Citește și
- 09:02Tensiuni la Washington! Congresul votează retragerea din conflictul cu Iranul, Trump reacționează dur
- 08:25Punct de cotitură în Golful Persic! Strâmtoarea Ormuz se redeschide, iar evacuările sunt în desfășurare
- 08:16Nicușor Dan ar putea desemna astăzi noul premier
- 08:13Putin lansează un avertisment dur: „NATO se pregătește pentru un război împotriva Rusiei”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Calarasi și pe Google News




























