Advertising
Selecționerul naționalei feminine de tineret a murit infectat cu COVID-19

Selecționerul naționalei feminine de tineret a murit infectat cu COVID-19
Scris de Realitatea de Calarasi Publicat: 22 oct. 2020, 10:03
Antrenorul a suferit anumite complicații apărute din cauza infectării cu coronavirus
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:56ANM: Cod galben de vijelii și instabilitate atmosferică, în mai multe regiuni ale țării - HARTA
- 16:57Regele Charles, sărbătorit cu fast la Londra. Mii de militari au defilat
- 11:541.170 de percheziții și 166 de persoane vizate de măsuri preventive în 300 de dosare penale
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Calarasi și pe Google News


























