Advertising
A UCIS-O CU O PRĂJITURĂ: ADOLESCENTĂ DE 17 ANI, OTRĂVITĂ CU ARSENIC DE O RIVALĂ GELOASĂ

A UCIS-O CU O PRĂJITURĂ: ADOLESCENTĂ DE 17 ANI, OTRĂVITĂ CU ARSENIC DE O RIVALĂ GELOASĂ
Scris de Realitatea de Calarasi Publicat: 5 iun. 2025, 19:04
O adolescentă de 17 ani a murit după ce a mâncat o prăjitură trimisă prin curier, însoțită de un bilet romantic pe care scria: „Pentru cea mai frumoasă fată”.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:02România așteaptă răspunsuri de la Kiev după drona autodetonată în Portul Constanța: termenul expiră astăzi
- 09:42Doi români, expulzați din Elveția după o fraudă de sute de mii de franci: schema „accidentelor de muncă”
- 08:20O femeie din Anglia și-a recuperat datoria de 7.000 de lire cu ajutorul unui „avocat AI”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Calarasi și pe Google News

























