Un tramvai s-a ciocnit cu o ambulanță cu pacient, în zona Pieței Obor, din Capitală. Circulaţia tramvaielor pe Șos. Ştefan cel Mare, blocată

Un tramvai s-a ciocnit cu o ambulanță cu pacient, în zona Pieței Obor, din Capitală. Circulaţia tramvaielor pe Șos. Ştefan cel Mare, blocată
Circulaţia tramvaielor pe ambele sensuri, pe şoseaua Ştefan cel Mare, este blocat
Un tramvai s-a ciocnit cu o ambulanță în sectorul 2, în zona Pieței Obor, din Capitală. Circulaţia tramvaielor pe ambele sensuri, pe şoseaua Ştefan cel Mare, este blocată.
Un tramvai s-a ciocnit cu o ambulanţă, miercuri dimineață. Evenimentul rutier s-a petrecut în zona Piaţei Obor din Capitală.
Conform primelor informații, vorbim despre o ambulanță din cadrul SAJ Călărași care transporta un pacient către Spitalul Floreasca. Din fericire, pacientul nu a fost rănit. Bolnavul a fost preluat de către SMURD și dus la spital.
Vatmanul și conducătorul ambulanței au fost testati cu aparatul etilotest, rezultatul fiind zero.
Circulaţia tramvaielor pe Șoseaua Stefan cel Mare a fost blocată pe ambele sensuri de mers, iar cea rutieră se desfășoară cu dificultate.
Sursa: Realitatea de Bucuresti
Citește și:
- 14:16 - Statul ne scoate la tablă ca să vadă tot cartierul cine a sărit peste plata impozitului
- 14:07 - Scandal pe Aeroportul Otopeni. O mamă acuză un tratament abuziv
- 14:03 - SURSE Văduva lui Gabriel Cotabiță, administrator la un salon de masaj unde se practica prostituția
- 13:19 - Zeci de familii, captive în propriile case după alunecările de teren
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Calarasi și pe Google News











